מנכ"לית חדשה לעלם: ענבל דור קרבל

עמותת עלם הודיעה היום כי ענבל דור קרבל מונתה על ידי הוועד המנהל למנכ"לית החדשה של עמותת עלם. ענבל דור קרבל, ששימשה עד כה כסמנכ"לית העמותה וראש תחום לווי אישי ותעסוקה, תהיה אחראית במסגרת תפקידה החדש על ניהול העמותה בכל רחבי הארץ. דור קרבל מחליפה בתפקיד את אפרת שפרוט שעוזבת לאחר 15 שנה, שמתוכן שש שנים כיהנה כמנכ"לית העמותה.

דור קרבל, נשואה ואם לשלושה, הצטרפה לעמותה בשנת 2005 מתוך רצון לקחת חלק פעיל בארגון חברתי ולהיות מעורבת בעשייה משמעותית למען בני נוער בסיכון. בתחילת דרכה בעלם ביססה את פעילות העמותה בחדרה ובאור עקיבא, שילבה עשרות בני נוער מנותקים מיישובים אלו בתוכניות של עלם וגייסה מתנדבים ועובדים מהאזור.

בשנת 2007 ייסדה, הקימה וניהלה דור קרבל את תחום הלווי האישי והתעסוקה של עלם ופיתחה תוכניות רבות ומגוונות, ביניהן: תוכניות חברתיות בעסקים, יזמות חברתיות, תוכנית לווי אישית לבוגרי הוסטלים ומסגרות חוץ ביתיות, תוכנית הכשרות מקצועיות ותכנית תעסוקה לבני נוער מנותקים ממסגרות חינוכיות ותכניות לווי אישי לבני נוער עוברי חוק.

בחמש השנים האחרונות התמנתה דור קרבל, לצד היותה ראש תחום בעמותה, לסמנכ"לית עלם והובילה תהליכים מקצועיים וארגוניים בתוך ומחוץ לעמותה.

נאוה ברק, נשיאת עמותת עלם: "ענבל היא מהדמויות הבולטות בעמותת עלם. מאחוריה עומדות שנים של עשייה למען בני נוער וצעירים בישראל. אני בטוחה שהיא תמשיך להוביל את עלם להישגים נוספים ותעמיק את השיח הציבורי והפעילות לטובתם של בני נוער בסיכון.  אני מברכת את ענבל לרגל כניסתה לתפקיד החדש ומאחלת לה בהצלחה".

Share to Google Plus
ניווט מהיר
ניווט מהיר
ניווט מהיר